دل نوشته های یک نسل دومی
اجتماعی،ادبی، تحلیلی
قالب وبلاگ

کرباسچی: ما روز به روز سبدها رو چک می کنیم

شهردار خیلی سابق پیش از این تهران گفت: ما روزانه در حال چک کردن سبدها هستیم و آمارها نشان می دهد که رای هامان همینطور ثانیه به ثانیه در حال افزایش است.

وی در خصوص سیستم سبدی کاندیدای محبوبش گفت: این از آن جمله کارهای کارشناسی است که افشا شدنش نوعی گاف بزرگ محسوب می شود. وی توضیح داد: محبوبیت ما صددرصد در حال افزایش است و اگر ما خوابمان نبرد و سبدها را سوراخ نکنند رئیس جمهور بعدی مال خودمان است! وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید، دیگه چه خبر، گفت: برنامه ریزی ها را طوری انجام دادیم که بعد از ریاست جمهوری هنوز مستقر نشده، 57 هزار تومان ملت را در خانه افراد تحویل دهیم. وی در خصوص حضور زنان در ورزشگاه ها هم گفت: هر چی حاجی بگه، البته به نظرم، نظر ایشان مثبت است چرا که گفته اند در این خصوص باید برای حضور آقایان در ورزشگاه ها فکری کنیم! وی در توضیح این طرح گفت: باید از اعدام کودکان جلوگیری کنیم وگرنه وضع خیلی خراب می شود. خبرنگاری گفت: این چه ربطی داشت که کرباسچی هم در جواب گفت: همکاران خبر دادند که «اعدام کودک» کنفرانس کم شده و باید پررنگ شود.

مش قلیدون قلزمی: باس کار کرد

یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که در اولین ساعات آغاز ثبت نام در وزارت کشور حاضر شده بود، گفت: به نظر من باس عینهو اسب 9من شیرده کار کرد تا مملکت درست بشه. وی که به سیروس گیریس مشهور است، در گفتگو با سی ان ان گفت: خودم همه چی رو درست می کنم. وی در پاسخ به سوال خبرنگار سی ان ان که پرسید چرا برای ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرده، گفت: حال کردم بیام و اومدم. وی اضافه کرد: آبجی شما اسم این شبکه تیلویزیونی تون رو عوض کنید زیاد قشنگ مشنگ نیس خوب تو دهن نمی چرخه تازه تو محل یه جورایی فحشه. وی در خصوص برنامه هسته ای نیز گفت: هسته ای مسته ای قرتی بازیه، فقط باس مث اسب کار کرد من خودم آدمشو دارم که عینهو اسب کار کنه و جیک نزنه. خبرنگار سی ان ان پرسید که در خصوص نیروگاه بوشهر و رابطه با امریکا چه کار می کنید که قلزمی در حال انگشت زدن برگه های ثبت نام گفت: نیروگاه بوشهر که...باس کار کرد دیگه! اونم چی؟ مث اسب. در خصوص رابطه هم باس بگم که...پوووووففففففف(صدای خسته شدن یک عدد سیروس گیریس) آبجی خیلی حرف می زنی، کامران! کامی! بیگی اینو بنداز قفس...

هاشمی حامی تند کروبی است

یک خبرگزاری حرفه ای که در دل خود یک باشگاه حرفه ای تر هم زده، در خبری نوشت: هاشمی از حامیان تند و بلامنازع کروبی است و این حمایت مالی و معنوی و همه جانبه است. این خبرگزاری در این خبر که آن را از وبلاگ اصغر عبدل الاکبری برداشته و به صفحه یک خود فرستاده، نوشت: هاشمی یک شب خواب می بیند که باید از کروبی حمایت کند و از فردایش در جلسات مختلف می گوید که همه چیزم را برای حمایت از کروبی می دهم. البته در پایان این خبر وبلاگی نیز قید شده است که محسن هاشمی، این خواب را دیده است. این خبرگزای در خبری دیگر هم نوشته است: میرحسین، قالیباف را برای وزارت کشور برگزیده است، این خبر دو خطی را نیز خبرگزاری مذکور از وبلاگ آتوسا نقل کرده و نوشته است: در یک مکالمه تلفنی شنیدم که یک نفر به یک نفر دیگر می گفت: قالیباف وزیر کشور میرحسین می شود.

حدادی در روز ثبت نام: به خدا می ترکانمت میهن!

روزنامه نگار مشهور و جوان کشور که در حلقه پرشور خبرنگاران در وزارت کشور حاضر شده بود در حالی که داشت برگه های ثبت نام را پر می کرد، رو به خبرنگاران گفت: همانی که بارها گفته ام باز هم می گویم، می ترکانمت میهن. خبرنگاری پرسید چه تضمینی برای تحقق و عملیاتی شدن این طرح دارید که این روزنامه نگار جوان گفت: همه طرح ها و نقشه ها روی میز من است و درباره چگونگی اش نیز 74 کارشناس به عنوان مشاور با من هستند، قبول ندارید، به من رای بدهید، خواهید دید. البته باید دو روز کل کشور را به مرخصی استحقاقی در دریای خزر و خلیج فارس بفرستیم. شایان ذکر است جمعیت ائتلاف گران آباد، حامیان و منتقدان دولت اصلاحگرا، دانشجویان مقیم مرکز و حومه، اسکیت بازان دختر واحد رودهن و جمعی از تحریریه نسل سوم تا کنون از این کاندیدای نسل سوم اعلام حمایت کرده اند.

کروبی: هی نگین کناره گیری کناره گیری اه!

شیخ اصلاحات در حاشیه همایش زنده باد 70 هزار تومان، گفت: هی به من نگین کی کناره گیری می کنم، اه! وی که در قبال پرسش و پاسخ خبرنگاران کفری شده بود، افزود: شیش ماهه دارم می گم من کنار نمی کشم بازم تا به من می رسین اولین سوالتون اینه که کی کناره گیری می کنم، چقدر آخه شماها...وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر ماجرای وزرای کابینه و حضور زنان در دولت کروبی گفت: من همیشه گفتم باز هم می گم که من کناره گیری نمی کنم و به نفع هیچ کاندیدایی کنار نمی کشم و اصلا قبول ندارم اینکه یه نفر به نفع یه نفر دیگه بره کنار، آرائش واسه اون یکیه. خبرنگاری پرسید این ماجرای 80 هزار تومان چیه که کرباسچی مطرح کرده، که کروبی گفت: آهان! گفتیم بعدا مشخص می کنیم کیا به ما رای دادن، اونا ده تومن اضافه می گیرن.

مسعود ده نمکی: اصلا وقت ندارم فیلم بسازم

کارگردان اخراجی ها دو تا 13 گفت: به خاطر پروژه سنگین و تریلر 13قسمتی اخراجی ها حرفشم نزنین. وی این جمله را در پاسخ به یکی از خبرنگاران در خصوص شایعه ساخت فیلم تبلیغاتی یکی از نامزدهای سرشناس گفت و گفت: اینقدر سرم شلوغه که اصلا وقت ندارم پس حرفشم نزنین. وی در عوض توضیح داد: قصه اخراجی ها 3 تا 13 همگی در خاک امریکا روایت می شود و بعد از انتقال اسرای شیمیایی شده توسط گاز باقالی به بیمارستان های امریکا برای درمان، موضوع رابطه با امریکای خیانت کار و عراق جنایت کار مورد بررسی قرار می گیرد. وی تاکید کرد: در پایان هر 10 فیلم هم ترانه «ای ایران» به نوعی خوانده می شود.

رسایی: به من گفتند ساکت باش!

نماینده مجلس در جمع چند نماینده دیگر مجلس گفت: من تا می آیم راجع به برخی موضوعات صحبت کنم داستان به جنجال کشیده می شود و خودم هم بعدش دیگر ماجرا را بی خیال می شوم. وی که خود این گفتار را در وبلاگش منتشر کرده گفته: وقتی این سخنان را در جمع نمایندگان گفتم، همه گفتند، آفرین تو خوب از دولت دفاع می کنی که من هم گفتم اگر مشایی نباشد همه چیز حل است اما برایم اس ام اس آمد که دفعه آخرت باشد که اسم حاجی رو آوردی! وی گفته که به او به خاطر برخی حرفهایش تذکر داده اند که ساکت باشد.

[ سه‌شنبه ٢٢ اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ٤:٥۳ ‎ب.ظ ] [ غلامحسین سلجوقی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
شرکت های مهم

[ بیمه کوثر ] [ شهدا را یاد کنیم باذکر صلوات ]
بک لينک