دل نوشته های یک نسل دومی
اجتماعی،ادبی، تحلیلی
قالب وبلاگ

در سال 2007، راكفلر و همدستانش همچون بيل‌گيتس در عمق 1100 كيلومتري قطب شمال، انبار روز قيامت را براي ذخيره و نگهداري حدود 4 ميليون بذر بومي تأسيس كردند؛ در حالي كه طيّ همه سال‌هاي گذشته با نابودساختن بذرهاي بومي كشاورزان جهان، آنها را وادار و معتاد به استفاده از بذرهاي دست‌كاري شدة ژنتيكي و البته يكبار مصرف و عقيم شده ساختند.

   

 مباحث مهدوي هماره در وجه مناسبات اجتماعي و مدني سال‌هاي قبل از ظهور، قابل مطالعة جدّي است ـ ادعيه، زيارات و روايات راهنماي عمل،‌چراغ روشن پيش‌رو و مفسر اين مناسباتند.  اين مناسبات در حالي كه آكنده از تباهي و فساد مي‌شود، در خودش نطفة آخرين رويارويي را مي‌پرورد. بر خلاف پاره‌اي برداشت‌هاي غلط اقدام و اهتمام عمدي براي فساد و تباهي براي تجربة‌ ظهور ره به دهي نمي‌برد. انحراف مردم و مراجعه عمومي به ائمه كفر در سير تكويني به اين امتلاء و ابتلاء به ظلم مي‌انجامد. چنان‌كه در دعاي عهد مي‌خوانيم: «ظهر الفساد في البّر و البحر بما كسبت ايدي النّاس. فساد و تباهي در خشكي و دريا به واسطه آنچه مردم مي‌كنند آشكار شده است رويارويي هم ناگزير است. جبهة باطل براي تصرف تمامي امكانات و دست آخر در آرزوي واهي جلوگيري از پيروزي امام مبين و حق همة تلاش خود را به كار مي‌گيرد و در برابر جبهة حق، در سال‌هاي قبل از ظهور براي حراست همراهان و اهل حق از لغزيدن در باتلاق فساد و در وقت ظهور به قصد همراهي تمام با امام عدل با همة قوا وارد كارزار مي‌شود. پر واضح است حسب سنّت لايتغير، «انّ الباطل كان زهوقاً؛ باطل نابودشدني است هر چند مذبوحانه سعي در ماندن داشته باشد». اين يك سخن. امّا بعد!

پيش‌تر دربارة كشتار خاموش و بي سر و صدا در حوزة‌ مواد غذايي و دارويي مطالبي عرضه كردم؛ جبهة جديدي كه از نيمه دوم قرن بيستم از سوي ائتلاف «صليبي صهيوني» عليه جامعة بشري و به ويژه مسلمانان و كشورهاي به اصطلاح خودشان جهان سومي و جنوبي گشوده شد. اين جبهه رويارويي جديدي را با عنوان «نبرد بيوتكنولوژي» سازمان داده است كه طيّ آن نابودي نژادهاي بشري كه آنها را پست مي‌خوانند با هدف ايجاد «نژاد برتر» در قالب اقدامات متنوعي تحت پوشش سناريوها و پروژه‌هاي دارويي و غذايي برنامه‌ريزي شده و به اجراء در مي‌آيد. قبل از آنكه برخي از پيامدهاي دست‌كاري ژنتيكي و اين كشتار خاموش را عرض كنم،‌ توجّه شما را به تعريف ارائه شده از سوي «دفتر ارزيابي تكنولوژي» دولت فدرال آمريكا جلب مي‌كنم،‌ در آنجا «بيوتكنولوژي» را استفاده از موجودات زنده براي توليد يا اصلاح محصولات كشاورزي،‌ بهبود گياهان و حيوانات و يا توليد و گسترش موجودات ذره‌بيني براي نيل به اهداف خاص گفته‌اند. اين عبارت «توليد و گسترش موجودات ذره‌بيني براي نيل به اهداف خاص»، در خودش راز نهفته ائتلاف «صليبي صهيوني» را پنهان داشته است.

شايد اين آمار براي شما هم جالب باشد. همه ساله در مراكز علمي و دانشگاهي آمريكا 17 تا 22 ميليون حيوان مورد استفاده قرار مي‌گيرد. همين تعداد يعني 17 تا 22 ميليون حيوان را هم صنعت لوازم آرايشي هزينه مي‌كند. جالب است بدانيد سالانه در جهان 250 ميليون حيوان در اين مراكز به دست تيغ و گيوتين يا آزمايشگا‌ه‌هاي بيوتكنولوژي سپرده مي‌شود. تنها آمريكا همه ساله 200 هزار سگ و گربه را كه از سطح خيابان‌ها جمع‌آوري مي‌شوند به دست تيغ تشريح مي‌سپارد.

در حال حاضر، چهار شركت بزرگ «مونسانتو»، «نواريتس»، «دوپوينت» و «آونتيس» تعزيه گردان اصلي و انحصاري انقلاب به قول خودشان پتروشيميايي هستند. آنها حتّي حقوق انحصاري استفاده از ژن‌ها، كروموزوم‌ها و سلول‌هاي اكتشافي را كه مولّد توضيحات جديد با كاركردهاي ويژه هستند، در سال 1987 به دست آورده‌اند.

توليد و فروش. بيماري‌ها در جهان، تنها بخش كوچكي از اين صنعت وحشتناك و جهنمي قرن‌ ماست.
در مقابل اين صنعت مولّد بيماري، شركت‌هاي بزرگ دارويي، به شيوه‌اي خشن افراد سالم را مورد هدف قرار مي‌دهند تا دو كفة ترازوي توليد بيماري و مصرف دارو متعادل شود. امروزه صنايع دارويي در سال حدود 500 ميليارد دلار درآمد را براي صاحبانش به ثبت رسانده است.

در گزارشي كه اخيراً توسط شركت Business insight براي مديران شركت‌هاي چند مليّتي تهيه شده است، آمده است: قابليت توليد بازار براي بيماري‌هاي نوين با ارقام ميليارد دلاري محاسبه مي‌شود. در اين گزارش ضمن تجليل از توسعه بازار سودآور مربوط به ناهنجاري‌هاي بهداشتي نوين، نسبت به سال مالي شركت‌هاي دارويي ابراز خوش‌بيني مي‌كند و مي‌نويسد:
«سال‌هاي آتي شاهد توليد بيماري‌هايي خواهد بود كه صنايع دارويي سرپرستي آنها را به عهده خواهند گرفت.

بيماري و كشتار خاموش، نتيجه كشت و برداشت گياهان با ژن‌هاي پيوندي يا پرورش حيوانات دستكاري شده ژنتيكي به ظاهر با هدف استفاده از آنها در زنجيرة غذايي بشر است. طبق اطلاعات موثّق، تا كنون شركت‌هاي چند ملّيتي فعّال در عرصه صنعت بيوتكنولوژي، از پذيرش انجام آزمايش‌هاي جامع و جدّي به منظور بررسي مخاطرات به هر صورت و با توسل به لابي‌هاي سياسي سر باز زده‌اند. يكي از مهم‌ترين نتايج اين ماجرا، ظهور بيماري‌هايي است كه با مصرف غذا ارتباط پيدا مي‌كند. همان كه نتايج مرگبار خودش را به جا گذاشته است.

بر اساس گزارش توسعة انساني سازمان ملل، در سال 1992 ميلادي، در حال حاضر يك و نيم ميليارد از جمعيت جهان با بيشترين ثروت مالك 7/82 در صد كلّ ثروت دنيا هستند؛ در حالي كه بقيه، يعني 5/4 بيليارد نفر جمعيت جهان با كمترين ثروت فقط 4/1 درصد كلّ ثروت دنيا را در اختيار دارند.


امّا ما با اين همه، آنان، براي تصاحب 4/1 درصد باقي مانده دارايي مردم فقير جهان با هم در حال رقابت‌اند و به هر حيله‌اي متوسل مي‌شوند.


بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهاني، در سال 1996، حدّاقل سي نوع بيماري جديد تنها در 20 سال اخير به وجود آمده‌اند و در همين حال، بيماري‌هاي مسري پيشين نيز به جهان بازگشته‌اند. رسانه‌هاي گروهي و پژوهشگران تحت تملّك و سيطرة اين شركت‌هاي چند ملّيتي همه روز با آب و تاب، آخرين دست‌آورده‌هاي پژوهشي را به رخ شنوندگان اخبار مي‌كشند. مردم را به مصرف برخي مواد تشويق يا بر عدم مصرف برخي ديگر تأكيد مي‌كنند در حالي كه هيچ دستگاه متخصص و مسئولي از منبع و منشأ اين خبرسازي‌هاي به ظاهر علمي سؤال نمي‌كند. همه چيز در چارچوب منافع شركت‌هاي وابسته به ائتلاف «صليبي و صهيوني» قابل شناسايي است.

امروزه متأسفانه، در حالي كه انقلاب بيوتكنولوژي، شديد، بي‌واسطه و مرگبارتر از هر تكنولوژي به جان خلق روزگار افتاده، گروه اندكي دربارة اين تكنولوژي گفت‌وگو مي‌كنند. از همين رو هيچ كس از محصولات كشاورزي و مواد غذايي سالم و زيبا نمي‌پرسد و با نگاه به ظاهر محصولات از تفاوت اين محصولات دستكاري شده و سالم نمي‌پرسد. «توليد بذر گياهان كشاورزي» و كنترل انحصاري غذاي مردم جهان از طريق بذرهاي عقيم شده و يكبار مصرف تنها بخشي از اهداف صنعت بيوتكنولوژي است كه در اختيار كمپاني‌هاي چند مليتي ائتلاف صليبي و صهيوني است.

جنون گاوي و آنفولانزاي خوكي و ساير بيماري‌هاي دست ساز در كنار بيش از 20 بيماري ديگر در سال‌هاي اخير بخش ديگر اين هجمة غير انساني و به ظاهر علمي غارتگران جهاني است.

فشار افكار عمومي در سال 2003، منجر به وادار كردن توليد كنندگان و فروشندگان محصولات كشاورزي و دامي به نصب برچسب محصولات دستكاري شده ژنتيكي شد.

در سال 2007، راكفلر و همدستانش همچون بيل‌گيتس در عمق 1100 كيلومتري قطب شمال، انبار روز قيامت را براي ذخيره و نگهداري حدود 4 ميليون بذر بومي تأسيس كردند؛ در حالي كه طيّ همه سال‌هاي گذشته با نابودساختن بذرهاي بومي كشاورزان جهان، آنها را وادار و معتاد به استفاده از بذرهاي دست‌كاري شدة ژنتيكي و البته يكبار مصرف و عقيم شده ساختند. آنها، با به انحصار كشيدن بقية ذخيرة بذر جهان، در پي تسلط يافتن بر عمدة توليدات كشاورزي اين كرة خاكي هستند. اين همه در حالي است كه كشورهاي در حال توسعه با غفلت از اين هجوم بزرگ، در بازاري با رقابت سنگين سر در پي دستيابي به صنعت، آن هم از نوع اتومبيل سازي‌اش گذاشته‌اند و سرمايه‌هاي ملي خود را صرف خريد محصولات كشاورزي وارداتي مي‌كنند و از طريق رسانه‌ها لبخند رضا و ژوكوند به مخاطبانشان نشان مي‌دهند
.

[ چهارشنبه ٢٠ آبان ۱۳۸۸ ] [ ٧:۳٠ ‎ق.ظ ] [ غلامحسین سلجوقی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
شرکت های مهم

[ بیمه کوثر ] [ شهدا را یاد کنیم باذکر صلوات ]
بک لينک