دل نوشته های یک نسل دومی
اجتماعی،ادبی، تحلیلی
قالب وبلاگ

با تمام وجود به حضرت امام(ره) عشق می ورزید. هنگامی که سخنان ایشان را از تلویزیون می شنید، محو تماشای چهره امام می شد و لبخند خاص بر لبانش می نشست و اشتیاق به امام در نگاهش موج می زد و وقتی سخنی از امام به میان می آمد، گوش جان به آن می سپرد.
در عملیات خیبر، بعد از فتح جزایر جنوبی و شمالی مجنون، عملیات به اصطلاح نظامیان، گره خورده بود. در نزدیکی صحنه عملیات، یک فرودگاه نظامی وجود داشت که به دشمن این امکان را می داد تا بتواند به راحتی از نیروهایش پشتیبانی کرده و مواضع نیروهای ما را زیر آتش بگیرد.
از طرفی دیگر، به علت باتلاقی بودن زمین جزیره، امکان ترابری و پشتیبانی برای ما نبود. وضعیت به صورتی درآمده بود که جنگیدن در آن واقعا دل شیر می خواست. انگیزه و تفکر مادی مسلما نمی توانست قدرت مقاومت و رویارویی با دشمن را به نیروهای ما در این جنگ نابرابر بدهد.
در همین موقعیت، پیامی با مضمون حفظ جزایر از طرف امام رسید. در این مرحله، شهید مهدی زین الدین چهره ای از یک سرباز وفادار و فداکار از خود به یادگار گذاشت. چهره ای از یک زاهد با ایمان در صحنه نبرد و یک سردار فاتح در جزایر مجنون، ایشان در این عملیات موفق شد برای اولین بار، جنگ در روز را امتحان کند
.
راوی: سردار احمد فتوحی

[ یکشنبه ۳ آذر ۱۳۸٧ ] [ ۱۱:۳۳ ‎ق.ظ ] [ غلامحسین سلجوقی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
شرکت های مهم

[ بیمه کوثر ] [ شهدا را یاد کنیم باذکر صلوات ]
بک لينک